Historia Marty Zajęcia Marty Koszty Osiągnięcia Pomoc Potrzeby Sponsorzy Podziękowania Kontakt
Przekaż 1% podatku

Podziękowania...

SmileDZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE PRZEKAZAŁY 1% PODATKU W ROCZNYM ROZLICZENIU ZA 2019 r I W LATACH UBIEGŁYCH ZE WSKAZANIEM NASZEJ UKOCHANEJ CÓRECZKI MARTUSI.

DZIĘKI PAŃSTWA POMOCY MOŻEMY MARTUSI ZAPEWNIĆ REHABILITACJĘ, LECZENIE, SPRZĘT MEDYCZNY JAK I REHABILITACYJNY, OCZYWIŚCIE ZA POŚREDNICTWEM FUNDACJI ŚCIŚLE ROZLICZAJĄC SIĘ Z RACHUNKÓW.

KAŻDORAZOWA PAŃSTWA POMOC WPŁYWA NA POPRAWIENIE OGÓLNEGO STANU ZDROWIA MARTUSI ZARÓWNO TEGO FIZYCZNEGO JAK I UMYSŁOWEGO.

SmileDZIĘKUJEMY Panu Jackowi Popielewicz i całemu gronu przyjaciół,którzy uczestniczyli w uroczystości 40-tych Urodzin Pana Jacka i wsparli inicjatywę pomocy dla Martusi przekazując w ramach prezentu datki na zakup wielopozycyjnego łóżka rehabilitacyjnego i leżaczka do kąpieli firmy Otto -Bock

SmileDZIĘKUJEMY właścicielom Apteki Cygański Las- za sponsorowanie leków dla Martusi  

SmileDZIĘKUJEMY Państwu Joannie i Szymonowi Krysta za przekazanie darowizny pomocnej do zakupienia sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

SmileDZIĘKUJEMY Firmie Medkur L-P za ufundowanie fotelika do rehabilitacji BIRILLO

SmileDZIĘKUJEMY  Bożenie Wos - za ofiarowanie fotelika samochodowego dla niepełnosprawnego dziecka

SmileDZIĘKUJEMY Arturowi Sroka za wykonanie stronki internetowej dla Martusi

Smile  DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom, fundacjom , którzy przekazali środki finansowe z przeznaczeniem na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego lub rehabilitację dziecka w domu.

Smile   DZIĘKUJEMY całej RODZINIE ,a w szczególności siostrze Ewie z rodziną, która Nas nie opuściła w potrzebie, pomaga Martusi i bardzo Nas wspiera.

Smile   DZIĘKUJEMY Naszym PRZYJACIOŁOM, a w szczególności Kasi i Kubie Rudolf za bezinteresowną pomoc na którą zawsze możemy liczyć, a także Beatce Zeman i Iwonce Kubiczek , Agnieszce i Marcinowi Buckim za pomoc w pozyskiwaniu darczyńców, otwarte serce i radość jaką wnoszą do Naszej rodziny , za ciepło i milość przekazywaną Martusi.

SmileDZIĘKUJEMY Państwu Jolancie i Władysławowi Głogowskim za otwarte serce, słowa otuchy i za każdorazową pomoc o którą prosimy ,a której Martusia tak bardzo potrzebuje .

SmileDZIĘKUJEMY Bożence WOS wraz z rodziną i przyjaciółmi za zorganizowanie charytatywnego obiadu na terenie USA i przekazanie pieniązków na leczenie i rehabilitację Martusi.

SmileDZIĘKUJEMY Markowi Cembała wraz ze znajomymi za zorganizowanie charytatywnego grilla wraz z loterią i przekazanie pieniążków na leczenie i rehabilitację Martusi

SmileDZIĘKUJEMY rehabilitantom a w szczególności Panu dr Krzysztofowi Czupryna, Pani Agacie Piątek, Pani Justynie Grotowskiej-Pudełko, Pani Emilii Cholewiak, Pani Aleksandrze Cechmajster, Pani Aleksandrze Tora , Panu Sebastianowi Tora Pani Anecie Wojtasińskiej (REHABILITANCI), Pani Sylwi Maryszewskiej (HIPOTERAPIA), Paniom z Regionalnej Fundacji Dzieci Niewidomych i Niedowidzących (Pani Asi, Kasi, Gosi, Ali,), Pani Joannie Świątek (REHABILITANTKA- NEURON) za serce i oddanie ,za wskazówki i za ciężką pracę ,która przynosi piękne efekty w ogólnym usprawnianiu Martusi.

SmileDZIĘKUJEMY Pani pedagog Izabeli Dobosz,  Pani logopedzie Magdalenie Sylwestrzak , Paniom z gimnastyki korekcyjnej Alinie Popek i Kasi Góra-Jachnickiej -za ciężką i długoletnią pracę nad rozwojem intelektualnym i fizycznym Martusi, duże zaangażowanie,ogromną wiedzę, dobre słowo i ogólną pomoc .

SmileDZIĘKUJEMY Pani Aleksandrze za długoletnie przekazywanie ubranek  dla Martusi

SmileDZIĘKUJEMY znajomym i wszystkim bliskim Nam osobom, którzy pomagają Nam i Martusi w jakikolwiek sposób, którzy są blisko Nas i zawsze na Nich możemy liczyć.

SmileDZIĘKUJEMY osobom,którzy pomagają Martusi przekazując 1% z podatku zarówno w 2014 r. jak i latach ubiegłych.

SmileDZIĘKUJEMY wszystkim osobom, których poruszyła sprawa Naszej chorej córeczki, otworzyli dla Niej serce i pomogli wpłcając darowiznę na leczenie i rehabilitację Martusi

Poprzez ,,Dar Serca"przyczyniacie się Państwo do poprawy ogólnego stanu zdrowia Martusi , bierzecie czynny udział w zapewnieniu rehabilitacji ,która tak bardzo wpływa na poprawę rozwoju psycho-fizycznego Naszej ukochanej córeczki Martusi .